Автомобільна накидка з підігрівом: зігрій себе в люту зиму!

1

Цьогорічна лютнева погода по-справжньому зимна. Сильні морози випробовують нас на стійкість та витривалість. Усі шукають тепла: вдома, на роботі. Горнятко кави або ж чаю в обідню перерву, тепла вечеря за сімейним столом – усе це допомагає зігрітися. Але ж зігрітися хочеться і по дорозі на роботу. Обігріти ваше авто допоможе автомобільний тепловентилятор. Зігрітися ж самому можна завдяки накидці насидіння з підігрівом. Це універсальний аксесуар, котрий швидко прогрівається по всій поверхні. Окрім того, вона слугує як захисний атрибут для сидіння.

Накидка на сидіння з підігрівом ідеально підійде для будь-якого автомобіля. Вона оснащена системою електричного обігріву, що досить актуально в холодну пору року. Накидка швидко прогрівається по всій площині. Вбудований термостат швидко та безпечно нагріє накидку. За допомогою адаптера накидка підключається до автомобільного прикурювача 12V. Керування усіма можливостями накидки здійснюється через пульт управління.

Поверхня накидки легко чиститься, а матеріал, з якого вона виготовлена, має високу стійкість до пошкоджень. Вбудований захист від перегріву автоматично вимкне накидку в непередбачуваних ситуаціях.

У нашому інтернет-магазині є декілька варіацій накидок з підігрівом різної цінової політики.Є варіанти дорогих накидок, котрі додатково оснащені масажерами. Також діють акційні знижки на деякі моделі. Вибирайте найкраще для вашого авто! Якість гарантована, доставка швидка!

Поділитись в соціальних мережах:

Залишити відповідь