Топ продаж

Набір автомобіліста 4 предмети "Єдиний" універсальний набір технічної допомоги, набір в машину
810 ₴/комплект
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9902
+380 (66) 044-83-13
Олександр- +380 (93) 656-28-87Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір автомобіліста 4 предмети "Єдиний" універсальний набір технічної допомоги, набір в машину
Набір автомобільний універсальний має все необхідне відповідно до Правил Дорожніх Рухів. Технічний стан транспортних засобів і їхнє обладнання мають відповідати вимогам стандартів, що стосуються безпеки дорожнього руху.
Зручна містка сумка стане в пригоді й для інших потреб, і для автомобільних аксесуарів. Незамінна річ для кожного автомобіліста.
Склад автонабір:
- Знак аварійної зупинки в пластиковому футлярі
- Аптечка автомобільна-1 (в пластиковому футлярі)
- Вогнегасник порошковий, маса зарядки 1 кг
- Сумка на блискавці.
Дивіться й інші набори з більшою комплектацією на нашому сайті!
https://avtofishka.vn.ua/
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Balansa |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація набору | Сумка, Аптечка, Вогнегасник, Знак аварійної зупинки |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 25 мм |
| Вага | 3 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 810 ₴/комплект

