
Набір автомобіліста ТОП комплектація. Сумка з логотипом авто.Автонабор. Набір тих допомоги
1 850 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 9912
+380 (66) 044-83-13
Олександр- +380 (93) 656-28-87Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір автомобіліста з якісною комплектацією!
Сумка з логотипом авто!
Для набору використовуються тільки якісні комплектуючі!
комплектація
| Звушка | З логотипом авто, 2 відділення, розмір 52/32/18 см |
|---|---|
| Трос | Виробник: БЕЛАВТО 4,5т 5 метрів |
| Аптечка | АМА1 гост стандарт |
| Пікурювачі | БЕЛАВТО 300 амп |
| Знак | Широкий у пластиковому фуляр |
| Вогнегасник | Порошковий 1 кг (Сертифікований) |





У наборі може змінюватися виробник, але це ніяк не впливає на характеристики товарів, вони мають бути однаковими за якістю.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | БЕЛАВТО |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація набору | Аптечка, Трос буксирний, Вогнегасник, Знак аварійної зупинки, Сумка |
| Вага | 5 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴/комплект









