ЦЕПИ ПРОТИВОСКОЛЬЖЕНИЯ - 2251 (2шт) фуры, грузовики
- Розміри шини/диска - R13\80\R20 -
- Діаметр покришки - R22/5
- Ширина профілю шини - 315
- Висота профілю шини - 80
- В упаковці 2 шт цепі.
Під час їзди по бездоріжжю, особливо в зимову пору року, виникають труднощі при управлінні транспортом. У таких ситуаціях помічником послужать металеві ланцюги проти ковзання. Вони виступають як знімний протектор, завдяки якому звичайна шосейна шина перетворюється в колесо для бездоріжжя. За допомогою ланцюгів проти ковзання значно збільшуються зчіпні властивості коліс і автомобіль здатний подолати схили, вкриті льодом або снігом. Ланцюги протиковзання виготовляють під розмір коліс, саме це і стане основним фактором при виборі. Під час монтажу ланцюгів на колесо необхідно працювати акуратно і натягувати не дуже сильно. Погано натягнутий ланцюг може мати негативний вплив на рульове управління чи пошкодити машину підвіски, в разі якщо щось зачепиться під час руху автомобіля. Коли Ви знімаєте з коліс авто ланцюги проти ковзання необхідно перевіряти їх на наявність пошкоджень. Конструкція пристрою складається з двох поздовжніх ланцюгів - зовнішньої і внутрішньої, які розташовуються по колу колеса і з'єднуються поперечними ланцюгами.
Ланцюги протиковзання DK483-2251 застосовуються для коліс з розмірами: 11.00-15TR; 11.00-20; 12-22.5; 295 / 80R22.5

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дорожная карта |
| Страна производитель | Украина |
| Вид устройства | Цепи |
| Материал устройства | Металл |
| Тип препятствий | Грязь, Снег, Лед |
| Радиус колес для установки | 15-22.5" |
| В комплект входит | Сумка для хранения, 2 цепи |
| Применение для | Грузовых автомобилей |
| Состояние | Новое |
| Максимальный радиус колес для установки | 22.5 " |
| Минимальный радиус колес для установки | 15 " |
- Цена: 6 500 ₴


