ЦЕПИ ПРОТИВОСКОЛЬЖЕНИЯ - "сектор" L-34 (1 сегмент) R13, R14, R15, R16
- R13 - 235x50, 245x50, 235x60
- R14 - 195, 205, 225x65, 235x60, 205x70, 215x70, 205x75, 215x75, 650
- R15 - 185, 195, 215x60, 225x60, 205x65, 205x70, 195x75, 205x75, 195x80
- R16 - 205x50, 205x55, 205x60, 215x60
- Браслети протиковзання EL 100639 (105196) призначені для використання легкових автомобілів та позашляховиків. Завдяки їм гарантуються надійні зчіпні властивості. Це досягається завдяки сталевим ланцюгах, які знаходяться на протекторі колеса. Дані браслети стануть ефективним способом для подолання слизьких підйомів і можуть бути використані на різних типах бездоріжжя: болото, бруд, лід та сніг. Модель відрізняється простотою в монтажі і не вимагає підняття автомобіля. Браслети надягають на колесо за допомогою отворів в диску, а також в зазор між колесом та гальмівним диском. Браслети універсальні і підійдуть, для установки на більшість автомобілів. Крім того, дане пристосування можна використовувати на транспорті з переднім, заднім та повним приводом. Монтаж браслетів простий і не забере багато часу, що особливо цінно в екстрених ситуаціях. Матеріалом виготовлення браслетів проти ковзання послужила оцинкована сталь. Вона відрізняється підвищеною міцністю і зносостійкість. Радіус колеса може становити від R13 до R16. У комплекті йде пластиковий кейс, для комфортного зберігання і транспортування.
Розмір гуми, сумісний з даними браслетами:
• R13: 235/50, 245/50, 235/60
• R14: 195, 205, 225/65, 235/60, 205/70, 215/70, 205/75, 215/75, 650
• R15: 185, 195, 215/60, 225/60, 205/65, 205/70, 195/75, 205/75, 195/80
• R16: 205/50, 205/55, 205/60, 215/60
Комплектація:
• Браслети проти ковзання (1 шт)
• Пластиковий кейс (если заказано 4шт)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вид устройства | Браслеты |
| Применение для | Легковых автомобилей |
| Радиус колес для установки | 13-16" |
| Тип препятствий | Грязь, Снег, Лед |
| Производитель | Elegant |
| Страна производитель | Польша |
| Материал устройства | Металл |
| В комплект входит | Сумка для хранения |
| Состояние | Новое |
| Максимальный радиус колес для установки | 16 " |
| Минимальный радиус колес для установки | 13 " |
Информация для заказа
- Цена: 450 ₴




