
ЦАПИ ПРОТИКЛИРУНИЕ — "сектор" 3 цепи на планке (1 шт.) фуры, грузовики
1 350 ₴
- Нет в наличии
- Код: 121874
- +380 (93) 656-28-87Александр
ЦЕПИ ПРОТИВОСКОЛЬЖЕНИЯ - "сектор" 3 цепи на планке (1шт) фуры, грузовики R22.5
Секційний ланцюг протиковзання DK483-TypeA - це корисний помічник при їзді в умовах бездоріжжя. Легко фіксується за рахунок свого формату виконання, після чого ефективно підвищує зчеплення з дорогою в скрутних умовах. Призначений браслет для встановлення на вантажні автомобілі з колесами 275 / 80-22.5; 295 / 80-22.5; 315 / 80-22.5.
Ланцюги для вантажного транспорту часто використовуються в зимовий час, як заставу не просто комфортного проходження складної ділянки шляху, а його проходження в принципі. Деталь обмежує в швидкості руху, але дозволяє не застрягти. Особливий малюнок ланцюга, виконаний за форматом драбинки, має підвищену користь при використанні браслета на маршруті з брудом, що робить ланцюг корисним не тільки в зимову пору року. Така конструкція допомагає ефективно загрібати бруд і просуватися далі по шляху.
В якості основного матеріалу для виготовлення ретельно підібраний сплав металів, що пройшов термообробку. Додаткова процедура захищає ланцюг від стирання при випадковому наїзді на асфальт, а також збільшує стійкість до імпульсного навантаження.
При використанні ланцюга значно підвищиться прохідність ТЗ, але погіршиться керованість. Про це бажано пам'ятати, і при першому встановленні спробувати управляти транспортом на безпечній ділянці.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дорожная карта |
| Состояние | Новое |
| Вид устройства | Браслеты |
| Материал устройства | Металл |
| Тип препятствий | Грязь, Снег, Лед |
| Максимально допустимая ширина колеса | 315 мм |
| В комплект входит | Сумка для хранения |
| Применение для | Грузовых автомобилей |
| Минимальный радиус колес для установки | 22 " |
| Максимальный радиус колес для установки | 22 " |
- Цена: 1 350 ₴



