
ЦЕПИ ПРОТИВОСКОЛЬЖЕНИЯ - "пластиковые" L-110см, ширина 22мм, быстрый монтаж комплект 4шт
500 ₴/комплект
- Нет в наличии
- Код: 217609
+380 (66) 044-83-13
Александр- +380 (93) 656-28-87Александр
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
ЦЕПИ ПРОТИВОСКОЛЬЖЕНИЯ - "пластиковые" L-110см, ширина 22мм, быстрый монтаж комплект 4шт
- Vimax SC-501 значно спростить проїзд складної ділянки дороги і допоможе вибратися, в разі вже застряглого автомобіля. Стале кріплення, легке і надійне встановлення виділяють браслет серед аналогів. Основними перевагами виступають:
• Металеві скоби. На контактуючій з дорогою частині браслета є дві металеві вставки, розташовані на випираючій платформі. Проміжок між ними рельєфний для кращого зчеплення з дорогою. Така конструкція повторює формат ланцюгів протиковзання з малюнком «драбинка», що робить браслет ефективним при проїзді грязьових ділянок.
• Стале кріплення. Позбавляє потреби в частому підтягуванні браслета, що значно полегшує його використання в погану погоду.
• Легке встановлення. Після пропуску браслета через диск, слід відкрити засувку, пропустити всередину ремінь, затягнути і закрити кріплення. Після цих та додаткових дій ремінь додатково затінюється ще на 12 мм для ідеальної посадки. Докладний спосіб встановлення описаний в комплектній інструкції.
• Велика довжина для підстроювання під різні шини. Браслети розраховані на застосування з шинами шириною від 145 до 285 мм, а підтримуваний радіус знаходиться в діапазоні від 12 до 17 дюймів.
Комплектація:
• 100 грн 1 штука
• інструкція;
• Рукавички;
• Текстильна сумка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vimax |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Вид устройства | Браслеты |
| Материал устройства | Пластик |
| Тип препятствий | Грязь, Снег, Лед |
| Радиус колес для установки | 12-15" |
| В комплект входит | Инструкция, Сумка для хранения |
| Применение для | Легковых автомобилей |
| Минимальный радиус колес для установки | 15 " |
| Максимальный радиус колес для установки | 12 " |
| Размеры сэнд траков | |
| Ширина | 12 мм |
Информация для заказа
- Цена: 500 ₴/комплект

