ЦЕПИ ПРОТИВОСКОЛЬЖЕНИЯ - "сектор" L-30 (1 сегмент) R13, R14, R15
- Браслети протиковзання Elegant EL 100638 (105195) призначені для використання легкових автомобілів та позашляховиків. Завдяки їм гарантуються надійні зчіпні властивості. Це досягається завдяки сталевим ланцюгах, які знаходяться на протекторі колеса. Дані браслети стануть ефективним способом для подолання слизьких підйомів і можуть бути використані на різних типах бездоріжжя: болото, бруд, лід та сніг. Модель відрізняється простотою в монтажі і не вимагає підняття автомобіля. Браслети надягають на колесо за допомогою отворів в диску, а також в зазор між колесом та гальмівним диском. Браслети універсальні і підійдуть, для установки на більшість автомобілів. Крім того, дане пристосування можна використовувати на транспорті з переднім, заднім та повним приводом. Монтаж браслетів простий і не забере багато часу, що особливо цінно в екстрених ситуаціях. Матеріалом виготовлення браслетів проти ковзання послужила оцинкована сталь. Вона відрізняється підвищеною міцністю і зносостійкість. Радіус колеса може становити від R13 до R15, а також 365 та 390. У комплекті йде пластиковий кейс, для комфортного зберігання і транспортування.
Розмір гуми, сумісний з даними браслетами:
• R13: 195, 125/65, 205/70, 185/85, 600
• R14: 7.0, 185, 215/60, 225/60, 205/65, 215/65, 195/70, 195/75, 185/80, 205/60
• R15: 175, 225/50, 190/65, 195/65, 205/65, 185/70, 195/70, 185/75, 205/60
• 365: 185/70
• 390: 190/65, 200/60
Комплектація:
• Браслети проти ковзання (1 шт)
• Пластиковий кейс. ( при заказе 4шт)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elegant |
| Состояние | Новое |
| Вид устройства | Браслеты |
| Материал устройства | Металл |
| Тип препятствий | Грязь, Снег, Лед |
| Радиус колес для установки | 12-15" |
| В комплект входит | Сумка для хранения, Инструкция |
| Применение для | Легковых автомобилей |
| Минимальный радиус колес для установки | 15 " |
| Максимальный радиус колес для установки | 13 " |
| Размеры сэнд траков | |
| Ширина | 12 мм |
Информация для заказа
- Цена: 450 ₴




