
ЦЕПИ ПРОТИВОСКОЛЬЖЕНИЯ - 2251 (2шт) фуры, грузовики R22 295\80, 11.00-15TR, 11.00-20, 12-22.5
4 700 ₴/комплект
- Нет в наличии
- Код: 85920
+380 (66) 044-83-13
Александр- +380 (93) 656-28-87Александр
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
ЦЕПИ ПРОТИВОСКОЛЬЖЕНИЯ - 2251 (2шт) фуры, грузовики R22 295\80, 11.00-15TR, 11.00-20, 12-22.5
- Основні характеристики:
• Примітка: підходить колесам розміром: 295 / 80-22,5, 11.00-15TR, 11.00-20, 12-22.5, 1100 R15TR, 1100 R20, 12 R225, 295/80 R225.
• У комплекті: 2 шт.
• Тип: ланцюги проти ковзання для фури.
Спеціальні противоскользящие ланцюга Vitol 2251 до коліс допоможуть підвищити прохідність автомобіля, що значно поліпшить зчеплення коліс автомобіля з дорогою. Потрапляючи в бездоріжжі, коли дорога покрита пухким снігом, льодом, вузький брудом, гравієм, піском, автолюбителі розуміють, що без такої допомоги в такій ситуації важко обійтися. Це можна вирішити досить просто, якщо ви купите ланцюги проти ковзання.
Ланцюги для великих вантажівок розраховані на витримування підвищених навантажень за допомогою високоміцних ланок з посиленим замикаючим елементом.
Автоаксессуар не змінює форму протектора, так як має особливу форму плетіння. Виготовляються ланцюга з оцинкованої сталі високої якості, стійкою до корозії.
Ланцюги на колеса роблять машину більш прохідною, так як улучшаються зчіпні властивості шин автомобіля.
Ланцюги будуть корисні під час ожеледиці або глибокого снігу. В екстремальних ситуаціях і при поганих погодних умовах, наприклад на мокрому грунті або траві, гальмівний шлях автомобіля, з одягненими ланцюгами, значно скорочується.
На очищених ділянках дороги якомога швидше слід зняти ланцюги, щоб уникнути пошкоджень гуми колеса або підвіски. Пам'ятайте, що до встановлених ланцюгами необхідно їхати не швидше 60 кілометрів на годину.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitol |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Вид устройства | Цепи |
| Материал устройства | Металл |
| Тип препятствий | Грязь, Снег, Лед |
| Радиус колес для установки | 22.5-25" |
| В комплект входит | Инструкция, Сумка для хранения |
| Применение для | Грузовых автомобилей |
| Минимальный радиус колес для установки | 22.5 " |
| Максимальный радиус колес для установки | 15 " |
| Размеры сэнд траков | |
| Ширина | 12 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 700 ₴/комплект

