
Комплект щіток склоочисника BOSCH Aerotwin 600/475 мм
1 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3397118979
- +380 (93) 656-28-87Олександр
Комплект щіток склоочисника BOSCH Aerotwin 600/475 мм
Автомобільні склоочисники Bosch Aerotwin є одними з найвдаліших безкаркасних двірників на ринку. Вже впродовж багатьох років вони мають високий попит у величезної кількості покупців не тільки на території України, але й за її межами.
Склоочисники Bosch Aerotwin проходять велику кількість тестів і випробувань ще на етапі виробництва, що практично повністю унеможливлює потрапляння браку до кінцевого споживача.
Сама лінійка Aerotwin є пріоритетною для виробника, тому має дуже широкий діапазон розмірів і типів кріплень. Ці двірники можна легко підібрати практично на будь-який автомобіль, незалежно від марки, моделі та року випуску.
Автомобільні двірники Bosch Aerotwin виготовляються з високоякісних матеріалів із застосуванням сучасних технологій. В основі встановлена еводієва пластина, яка забезпечує рівномірний притискання до вітрового скла незалежно від радіуса кривини. Гумка очисника, що є основною робочою деталлю двірника, виготовлена з багатокомпонентної гуми з додаванням натурального каучуку та з графітовим напиленням. Це унеможливлює скрипи та прослизання під час роботи, а також не допускає дряпання вітрового скла.
Характеристики:
- Бренд: Бош
- Тип: Двірник безкаркасний
- Довжина 1: 600 мм
- Довжина 2: 475 мм
- Кількість у пакунку: 2 шт
- Кріплення: Кнопка (19мм)
- Сезонність: зима, літо
- Особливості: всесезонні
- Країна-виробник: Бельгія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип | Безкаркасний |
| Довжина водійського двірника | 600 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 475 мм |
| Тип кріплення | Кнопка |
| Місце встановлення | Передній |
| Код запчастини | 3397118979 |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Passat, Scirocco, Golf, Yeti, Eos |
| Користувальницькі характеристики | |
| Одиниця виміру | Штука. |
| Короткий номер | A 979 S |
| Спосіб, у який прикріпляються | Push button (Кнопка) |
| Тип щітки | Безкаркасний |
| Довжина щітки | 600м+475мм |
| stock | 1 |
| Кількість | 2 |
- Ціна: 1 150 ₴

