
Домкрат автомобильный винтовой механический ромбовидный 2 тон. "CARLIFE" (Без резинки) 120-413 мм SJ227
940 ₴
- Готово к отправке
- Код: 44590
- +380 (93) 656-28-87Александр
Домкрат автомобильный винтовой механический ромбовидный 2 тон. "CARLIFE" (Без резинки) 120-413 мм SJ227

CarLife SJ224- Домкрат механічний
Автомобілісти знають, що дорога щедра на неприємні сюрпризи! Особливо доставляє клопоту пробиття колеса, при якому потрібно поставити запаску, а їзда на спущеному колесі до найближчої станція техобслуговування, може загрожувати куди більш серйозними проблемами з рульовою системою або підвіскою. У такій ситуації механічний ромбовидний домкрат CarLife SJ224 є не тільки найбільш необхідним бортовим інструментом, але і незамінним помічником. З його допомогою легко поміняти колесо, здійснити необхідний ремонт автомобіля, або поточне технічне обслуговування. Модель SJ224 гвинтового принципу, з максимальною вантажопідйомністю 2тонн, що цілком достатньо для легкового автомобіля. Перевагою даного домкрата є значна висота підйому 413мм і висота підхоплення 120мм, що дає додаткову можливість працювати з машинами низького кліренсу. Корпус домкрата повністю виконаний з міцного металу, металева ручка для обертання штока має складну конструкцію. Сполучна підкладка металева.
Основні переваги:
• Значний робочий хід і висота підйому
• Висока надійність і стійкість роботи
• Мала вага 2,5кг
• Можливість працювати з автомобілями низький кліренс
• Відповідність ціна якість.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CarLife |
| Высота подхвата | 120 мм |
| Высота подъема | 413 мм |
| Грузоподъемность | 2000 кг |
| Домкрат подкатной | Нет |
| Принцип действия автомобильного домкрата | Винтовой |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота подъема, см | 41,3 |
| Грузоподьёмность, т | 2 |
| Тип | Винтовой |
| Тип домкрата | ромбовидный |
- Цена: 940 ₴




