Новинка

Універсальний набір Автомобіліста. Набір автомобіліста. Набір із зарядним пристроєм. Набір для легкового авто
1 750 ₴
- Готово до відправки
- Код: 97987
+380 (66) 044-83-13
Олександр- +380 (93) 656-28-87Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальний набір Автомобіліста. Набір автомобіліста. Набір із зарядним пристроєм. Набір для легкового авто
Комплектація:
- Сумка тих. допомоги
- Аптечка
- Знак аварійної зупинки
- Трос Буксувальний 3т
- Дроти Прикурювання 150 амперів
- Вогнегасник 1 кг
- Пристрій зарядний для 6 А
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | УКК |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація набору | Аптечка, Трос буксирний, Вогнегасник, Знак аварійної зупинки, Сумка, Дроти "прикурювання" |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 5 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴








