
Універсальний набір автомобіліста. Автонабір. Набір автомобіліста зі щіткою й аптечкою.
1 050 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 245784
+380 (66) 044-83-13
Олександр- +380 (93) 656-28-87Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальний набір автомобіліста. Автонабір. Набір автомобіліста зі щіткою й аптечкою.
Комплектація:
- Сумка
- Знак
- Аптечка
- Трос 3т,4м
- Щітка для змітання пилу
- Шторка сонцезахисна
- Мікрофібра універсальна
- Серветка Kanebo для кузова
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація набору | Сумка, Аптечка, Трос буксирний, Знак аварійної зупинки |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 25 мм |
| Вага | 4 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Виробник | Kanebo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴/комплект










