
Набір автмообіліста з вогнегасником і колісним ключем. Універсальний набір автомобіліста
1 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6666
+380 (66) 044-83-13
Олександр- +380 (93) 656-28-87Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір автмообіліста з вогнегасником і колісним ключем. Універсальний набір автомобіліста
Набір автомобіліста з 7 важливих і потрібних предметів, які мають бути в кожному автомобілі, до комплекту увійшла сумка Belttex з двома відділеннями, якісна міцна сумка послугує гарним органайзером для набору, а також для інших корисних і потрібних вам речей.
До набору входить:
- Сумка Belttex з двома відділеннями
- Вогнегасник 1 кг
- Аптечка ( сумочка)
- Знак аварійної зупинки
- Дроти прикурювання 150 амперів
- Трос Буксувальний 3т, 4 м
- Ключ колісний хрещатний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація набору | Аптечка, Трос буксирний, Вогнегасник, Знак аварійної зупинки, Сумка, Дроти "прикурювання" |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 25 мм |
| Вага | 4 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴








