
ОЧЕНКА!!! Домкрат автомобільний гідравлічний пляшковий 5 т картон короб. min 216 мм — max 413 мм 4,7кг
1 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: ДБ-05004
+380 (66) 044-83-13
Олександр- +380 (93) 656-28-87Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОЧЕНКА!!! Домкрат автомобільний гідравлічний пляшковий 5 т картон короб. min 216 мм — max 413 мм 4,7кг

Домкрат зроблений із високоякісного металу на сучасному обладнанні, має сертифікат відповідності стандартам ЄС та України.
Надійна гідравлічна система підіймання має високий ККД.
Виріб має оптимальний розмір основи без виїмок, що забезпечує стійкість конструкції.
Цей вид також вирізняється зручністю експлуатації, оскільки вимагає менших зусиль і часу для підіймання авто.
- універсальність у виборі точки підіймання
- вимагають менше зусиль, порівнюючи з механічними
- компактний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 5000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 413 мм |
| Висота підхоплення | 216 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна походження | Китай |
| Висота підйому, см | 41,3 |
| Власна вага, кг | 4,7 |
| Вантажопідйомність, т | 5 |
| Тип домкрата | Гідравлічний |
| Кількість поршнів | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴







