
Ремонтний набір автомобіліста з компресором 7 атм, універсальний автонабір 13 предметів
2 800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 232323
+380 (66) 044-83-13
Олександр- +380 (93) 656-28-87Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремонтний набір автомобіліста з компресором 7 атм, універсальний автонабір 13 предметів
Бонус + Безплатна доставка за повної оплати товару за реквізитами компанії.
Комплектація
- Вогнегасник порошковий
- Знак аварійної зупинки
- Вулканізатор шин K-2 Tire Doctor (400 мл)
- Дроти-прикурювачі 300 amper
- Аптечка медична транспортна-1, згідно з ТУ, пластиковий футляр 02-001-P
- Жилет сигнальны
- Стрічка ізоляційна 10 м
- Сумка-органайзер 2 відділення
- Компресор автомобільний 7 атм
- Буксувальний трос 3т, 4 м
- Мастило універсальне "CARLIFE" CR-40 450ml з регульованою трубочкою
- Рукавички робочі
- ключ балонний телескопічний (17/19)
Виробники в наборі можуть змінюватися без повідомлення покупця — але всі характеристики залишаються колишніми.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація набору | Аптечка, Трос буксирний, Вогнегасник, Знак аварійної зупинки, Сумка, Світловідбиваючий жилет, Дроти "прикурювання" |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Висота | 23 мм |
| Вага | 4 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Виробник | CarLife |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 800 ₴








