
Обов'язковий аварійний набір техпомоги "Економ" Автомобільний ПДД Набір
1 000 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 58745
+380 (66) 044-83-13
Олександр- +380 (93) 656-28-87Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обов'язковий аварійний набір техпомоги "Економ" Автомобільний ПДД Набір
Склад набору
- Вогнегасник порошковий 1 кг
- Знак аварійної зупинки євростандарт 149400
- Жилет сигнальний XXL 19100
- Аптечка медична транспортна-1, згідно з ТУ, пластиковий футляр 02-001-P
Виробники в наборі можуть змінюватися без повідомлення покупця — але всі характеристики залишаються колишніми
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Balansa |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 3.5 кг |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴/комплект

