
Повний універсальний набір автомобіліста для нового авто, повна комплектація допомоги в автомобіль
4 100 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 66603
+380 (66) 044-83-13
Олександр- +380 (93) 656-28-87Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Повний універсальний набір автомобіліста для нового авто, повна комплектація допомоги в автомобіл
Склад набору
- Знак аварійної зупинки євростандарт
- Сумка органайзер
- Жилет сигнальний, розмір XXL
- Вогнегасник порошковий 1кг
- Рукавички ПВХ робочі
- Ключ колісний телескопічний 17x19мм
- Стрічка ізоляційна ПВХ 10м
- Герметик шин Tire Doctor, 400мл
- Буксирувальний трос 5т, 5м Steel Power
- Концентрат Nowax Anti Insekt Cherry 250мол NX25225
- Автомобільний компресор МУРОМЕЦЬ BK43 10 Атм 40 л/хв 170 Вт БЕЛАВТО
- Аптечка типу AMA1 (EURO), сірий кейс
- Дроти-прикурювачі 500A, 3,5м БІЛОВТО
- Багатофункціональне мастило CarLife CR-40 Multifunctional Lubricant, 400мл CF452
- Силіконове мастило CARLIFE SILICONE SPRAY, 450мл CF450
Виробники в наборі можуть змінюватися без повідомлення покупця — але всі характеристики залишаються не зміними
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | БЕЛАВТО |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Висота | 25 мм |
| Вага | 6 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 100 ₴/комплект

