Набір в Європу

Євростандарт, набір автомобіліста, набір для виїзду за кордон, 6 основних предметів
1 350 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 875412
+380 (66) 044-83-13
Олександр- +380 (93) 656-28-87Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Євростандарт, набір автомобіліста, набір для виїзду за кордон, 6 основних предметів
Склад набору
- Аптечка типу AMA1 (EURO), сірий кейс сертифікована
- Вогнегасник порошковий 1кг
- Жилет сигнальний, розмір XXL
- Сумка органайзер 'Набір автомобіліста'
- Рукавички Робочі ПВХ
- Знак аварійної зупинки євростандарт
Виробники в наборі можуть змінюватися без повідомлення покупця — але всі характеристики залишаються не зміні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WINSO |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Висота | 25 мм |
| Вага | 6 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴/комплект

