
Набір автомобіліста 4 предмети
1 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00041
+380 (66) 044-83-13
Олександр- +380 (93) 656-28-87Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір автомобіліста 4 предмети

Набір автомобіліста містить все необхідне для укомплектування автомобіля.
1. Сумка тех. допомоги 1 відділення чорна
2. Вогнегасник порошк. 1кг ОП-1 (З) з манометром та сертифікатом
3. Знак аварійної зупинки
4. Аптечка АМА-1 "Транспортна" пласт. футляр
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Balansa |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 25 мм |
| Вага | 4 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴





