
Светодиодная LED-лампа для авто H4 12V MICHI Can 55W 5500K 5300L радиатор с вентилятором
1 700 ₴/комплект
- Готово к отправке
- Код: 326452
+380 (66) 044-83-13
Александр- +380 (93) 656-28-87Александр
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Светодиодная LED-лампа для авто H4 12V MICHI Can 55W 5500K 5300L радиатор с вентилятором

Виробник MICHI зарекомендував себе на автомобільному ринку як якісний бренд світлодіодних ламп, які надійно працюють і не потребують регулярної заміни впродовж тривалого часу. Всі норми щодо встановлення в посадкове місце фари дотримані, витриманий фокус і світлотелева межа світіння. Багато автовласників уже гідно оцінили світлодіодні лампи MICHI , які виготовлені за сучасною технологією та змінюють звичайні лампочки на своїх авто на сучасну світлодіодну оптику цього бренда. LED лампочки MICHI — це потужні, надійні й економні автомобільні лампи за прийнятною ціною.

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цоколь | H4 |
| Страна производитель | Япония |
| Напряжение питания | 12 В |
| Цветовая температура | 5500K |
| Код запчасти | 326452 |
| Световой поток | 5300 лм |
| Цвет свечения | Белый |
| Мощность | 55 Вт |
| Тип охлаждения | Активный |
| Производитель | Michi |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
Информация для заказа
- Цена: 1 700 ₴/комплект







