
Набір автомобіліста Daewoo з компресором 7 одиниць
1 900 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 9811
+380 (66) 044-83-13
Олександр- +380 (93) 656-28-87Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір автомобіліста Daewoo з компресором 7 одиниць
Комплектація:
1. Сумка з двома відділеннями
2. Вогнегасник 1кг
3. Аптечка(сумочка)
4. Знак аварійної зупинки
5. Брелок з логотипом Daewoo
6. Компресор від прикурювача 7 атм(Штурмовик, S-Power, Elegant)
УВАГА! Сумки заїжджають із різними кольорами логотипів. Усі сумки мають 2 відділення. Колір логотипу автомобіля може відрізнятись від базового фото на сайті, це ніяк не впливає на якість сумки, виробник залишається тим самим. Сумка відправляється з логотипом, який є в наявності.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Balansa |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація набору | Аптечка, Трос буксирний, Вогнегасник, Знак аварійної зупинки, Сумка |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 25 мм |
| Вага | 4 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴/комплект




