
Автомобільний набір 2 в 1 домкрат електрогідравлічний 135-360мм, 12В, + компресор 12В
4 200 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: HF01-A
- +380 (93) 656-28-87Олександр
Автомобільний набір 2 в 1 домкрат електрогідравлічний 135-360мм, 12В, + компресор 12В

Електричний автомобільний набір 2 в 1 HF01-А від бренду Vitol містить у собі: електричний домкрат, вбудований електричний компресор, електричний гайкокрут із набором із двох головок: 17-19 мм, 21-23 мм на 4 розміри, набір перехідників для компресора і робочі рукавички.
Електричний домкрат набору 2 в 1 Vitol HF01-A дає змогу піднімати автомобілі вагою до 2 тонн на висоту 155-360 мм, що дає змогу легко міняти колеса на автомобілі або проводити інші роботи під ним.
Параметри електричного домкрата:
- Вантажопідйомність 2 т
- Висота підйому 155-360 мм
- потужність 180 Вт,
- напруга 12 В,
- максимальний струм 15 А.
- кабель живлення 4 м
- вага 8,2 кг
Вбудований електричний компресор набору 2 в 1 Vitol HF01-A дає змогу без зусиль накачати шини автомобіля.
Параметри компресора:
- Максимальний тиск накачування: 10 атм,
- продуктивність 35 л/хв,
- струм 10 А, довжина шланга 0,6 м.,
- довжина шнура живлення - 3,5 м.
Набір перехідників для компресора і робочі рукавички в комплекті також роблять цей набір універсальним і зручним у використанні. Всі інструменти упаковані в зручний і міцний кейс, зі знаком аварійної зупинки, який легко поміщається в багажнику автомобіля.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Країна виробник | Україна |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 360 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 8.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота підйому, см | 46 |
| Власна вага, кг | 7 |
| Вантажопідйомність, т | 10 |
| Тип домкрата | Гідравлічний |
| Кількість поршнів | 1 |
- Ціна: 4 200 ₴/комплект









