Корзина
promo_banner
+380 (66) 044-83-13
+380 (93) 656-28-87
AVTOFISHKA
Корзина

Отзывы о компании AVTOFISHKA

  • Анатолій К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Виктор Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Тетяна К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично

    Дякую, все добре.

  • Александр Ч.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Андрій Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Іван А.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично

    Лампи бомбезні. Купував під H7 I H1. Перед встановленням протестував від лабораторного блоку живлення. Відразу після включення споживають 45Вт, але по мірі прогріву потужність падає, падіння зупинилось на рівні 39,1Вт. Нічого негативного в цьому процесі немає, навіть навпаки, чим вища температура на кристалах світлодіодів, тим більше обмежується потужність. Особливо це корисно в умовах жари. Фізика проста, чим вище температура на PN-переходах світлодіодів, тим менше пряме падіння напруги. Якщо драйвер світлодіодів чесний, тобто стабілізує струм через світлодіод, то отримаємо меншу потужність із ростом температури. Для встановлення довелось докупити подовжені гумові ковпачки замість штатних. Спершу встановив 1 лампу і для порівняння включив одночасно з галогенкою. Візуальна різниця в яскравості рази в 3. Хоча тут може грати роль суб'єктивна оцінка через різницю температурного кольору (білий проти жовтуватого). Форма плями на білій стіні майже ідентична формі від галогенки. Що хотілося б щоб температура була не 5000К а 4500 чи 4100. Але у Decker я таких ламп не знайшов. Шкода.
    В цілому бомба-ракета, однозначно рекомендую.
    (Шкода що неможливо додати фото).
    Дякую.

  • Антон Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично

    👍 Спасибо всё ОК

  • Віктор Х.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Виктор С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Іван Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично