
Домкрат гідравлічний підкатний Elegant 3Т (85-485мм) 35кг двоштоковий EL 350 007
6 199 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 426483
- +380 (93) 656-28-87Олександр

Автомобільний підкатний гідравлічний домкрат Hercules Elegant Maxi EL 350 007
Автомобільний домкрат Hercules Elegant Maxi - зручний, компактний, практичний і надійний гідравлічний підкатний домкрат польського бренду Elegant. Він є універсальним вантажопідйомним пристроєм, здатним піднімати, утримувати і фіксувати вантаж, масою до 3 тон для проведення ремонтних, сервісних та діагностичних робіт.
Якщо така корисна річ є у водія в гаражі, то можна в будь-який момент при необхідності поміняти колесо чи поставити запаску. Домкрат підходить також для СТО та автомайстерень. Гідравлічний підкатний домкрат Hercules дозволяє піднімати і утримувати вантаж на висоті від 75 до 500 мм, де 75 мм - це мінімальна висота підхвату, а 500 мм - максимальна висота підйому. Домкрат Hercules Elegant Maxi EL 350 007- з подвійним штоком.
За типом, формою і видом даний пристрій відноситься до ряду підкатних гідравлічних домкратів.
Корпус домкрату виготовлений з високоякісного міцного металу, тому вся конструкція надійно утримує заявлену виробником вагу.
Перевагою домкрату є низька висота підхоплення 75мм, що дає додаткову можливість працювати з машинами низького кліренсу
В комплекті поставки є ручка, яка значно знижує момент зусилля, що робить процес підняття вантажу зручним та легким.
Переваги та характеристики домкрату:
- Висока вантажопідйомність при компактних розмірах
- Плавний, легкий і швидкий підйом
- Домкрат надійний та стійкий за рахунок широкої основи та міцного металу
- Вантажопідйомність: 3т
- Вага: 35 кг
- Мінімальна висота підйому: 75мм
- Максимальна висота підйому: 500мм
- Матеріал домкрата: метал
- Подвійний шток
- Строго вертикальне навантаження
- Тривалий термін служби.
Оформлюйте замовлення на домкрат в нашому магазині та отримуйте якісний товар, який за потреби стане Вам у нагоді.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elegant Home |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 485 мм |
| Висота підхоплення | 85 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 35 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Модель/Серія продукту | EL 350 007 |
- Ціна: 6 199 ₴/комплект





