
Домкрат гідравлічний підкатний "CARLIFE" 2Т (125-305мм) FJ565
1 589 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 97325
+380 (66) 044-83-13
Олександр- +380 (93) 656-28-87Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

ass="ck-image-text-right__title">
Домкрат підкатний - призначений для підйому авто, мототехніки, витримує навантаження до 2 т. Ергономічний дизайн робить домкрат максимально зручним у використанні. Зручний для експлуатації та транспортування в обмеженому просторі завдяки наявності 4-х коліс. Робочий механізм передбачає плавне підняття та спуск вантажу.
Основні переваги:
- Можливість роботи з автомобілями з низьким кліренсом
- Можливість високої продуктивності за меншого робочого зусилля
- Міцна конструкція завдяки 100% матеріалів
- Легкість у застосуванні
- Збереження мобільності в обмеженому просторі
- Механізм запобігання можливим навантаженням
- Плавний робочий хід
- Висота підйому 125 – 305 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CarLife |
| Країна виробник | Австрія |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 305 мм |
| Висота підхоплення | 125 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Модель/Серія продукту | FJ565 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 589 ₴/комплект






