
Домкрат гідравлічний підкатний "CARLIFE" 2т (135-335мм) FJ590P
2 229 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 99916
+380 (66) 044-83-13
Олександр- +380 (93) 656-28-87Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
v class="ck-image-text-right ck-image-text-right_type_lite ck-theme-grey">

Домкрат підкатний. Призначений для підйому авто-, мототехніки, витримує навантаження до 2 т. Ергономічний дизайн робить домкрат максимально комфортним у використанні. Зручний для експлуатації та транспортування в обмеженому просторі завдяки наявності 4 коліс. Робочий механізм передбачає плавне підняття-спуск вантажу. Постачається в пластиковому кейсі.
Основні переваги:
- Можливість роботи з автомобілями з низьким кліренсом
- Можливість високої продуктивності роботи при меншому робочому зусиллі
- Міцна конструкція завдяки 100% матеріалів
- Легкість у застосуванні
- Збереження мобільності в обмеженому просторі
- Механізм запобігання можливих перевантажень
- Плавний робочий хід
- Висота підйому 135-335мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CarLife |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 335 мм |
| Висота підхоплення | 135 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Модель/Серія продукту | FJ590P |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 229 ₴/комплект






