
Домкрат підкатний гідравлічний "БЕЛАВТО" 2Т (130-330мм) DP28
1 799 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 71853
+380 (66) 044-83-13
Олександр- +380 (93) 656-28-87Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Автомобілісти знають, що дорога щедра на неприємні сюрпризи! Особливо доставляє клопоту пробиття колеса, при якому потрібно поставити запаску, а їзда на спущеному колеса до найближчої станція техобслуговування, може загрожувати куди більш серйозними проблемами з рульовою системою або підвіскою. У такій ситуації гідравлічний домкрат БЕЛАВТО DP28 є не тільки найбільш необхідної бортовим інструментом, але і незамінним помічником. З його допомогою легко поміняти колесо, здійснити необхідний ремонт автомобіля, або поточне технічне обслуговування. Модель DP28 підкатного типу, з максимальною вантажопідйомністю 2тонн, що цілком достатньо для легкового автомобіля. Перевагою даного домкрата є хороша висота підйому 330мм і висота підхоплення 130мм, що дає додаткову можливість працювати з машинами низького кліренсу.
Корпус домкрата повністю виконаний з міцного металу. Домкрат має раму поворотного типу за рахунок задньої пари коліс, які надають швидкості і мобільності роботи. Даний тип домкратів знайде застосування не тільки в гаражі,а й на СТО і автомайстерннях.
Основні переваги:
• Висока вантажопідйомність при малих розмірах домкрата
• Легкий і швидкий підйом
• Плавністю при здійсненні підйому.
• Висока надійність і стійкість роботи
• Можливість працювати з машинами низького кліренсу
• Компактна і зручна конструкція
• Мінімальні зусилля для підйому
• Відповідність ціна якість.
Корпус домкрата повністю виконаний з міцного металу. Домкрат має раму поворотного типу за рахунок задньої пари коліс, які надають швидкості і мобільності роботи. Даний тип домкратів знайде застосування не тільки в гаражі,а й на СТО і автомайстерннях.
Основні переваги:
• Висока вантажопідйомність при малих розмірах домкрата
• Легкий і швидкий підйом
• Плавністю при здійсненні підйому.
• Висока надійність і стійкість роботи
• Можливість працювати з машинами низького кліренсу
• Компактна і зручна конструкція
• Мінімальні зусилля для підйому
• Відповідність ціна якість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БЕЛАВТО |
| Країна виробник | Білорусь |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 330 мм |
| Висота підхоплення | 130 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Модель/Серія продукту | DP28 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴/комплект



