
Домкрат гідравлічний підкатний Lavita 3Т (130-490мм) 28 кг LA FJ-05
5 455 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: LA FJ-05/ 2106
+380 (66) 044-83-13
Олександр- +380 (93) 656-28-87Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Картинки і текст
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in Fusce hendrerit vehicula justo, sed tincidunt nisl molestie vitae. Donec finibus sapien gravida consectetur porta. Pellentesque sit amet ante vitae augue facilisis tincidunt venenatis et purus. Proin tempus.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lavita |
| Країна виробник | Україна |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 490 мм |
| Висота підхоплення | 130 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 28 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Модель/Серія продукту | LA FJ-05 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 455 ₴/комплект


