
Домкрат гідравлічний підкатний Lavita 3,5Т (145-500мм) 32 кг з педаллю LA FJ-07
6 299 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 177542
+380 (66) 044-83-13
Олександр- +380 (93) 656-28-87Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
heme-grey">

Гідравлічні підкатні домкрати, що приводяться в дію гідравлічно, є зручними та простими в експлуатації. Вони придатні як для проведення невеликих автомобільних ремонтів, так і для використання в побуті, наприклад, при ремонті або будівництві. Цей тип домкратів є добре відомим практично кожному автовласнику, оскільки він є одним з найпоширеніших механізмів для піднімання автомобілів під час ремонтних або монтажних робіт. Гідравлічні підкатні домкрати відрізняються зручністю у використанні та міцною конструкцією. Вони оснащені ергономічними рукоятками та перемикачем режимів піднімання / опускання.
Характеристики
- тип: гідравлічний підкатний домкрат;
- вантажопідйомність: 3,5 тонни;
- висота зацепа: 145 мм;
- максимальна висота піднімання: 500 мм;
- матеріал піднімної поверхні: метал;
- підйомна рукоятка: приводна ручка;
- упаковка: картонна упаковка;
- вага: 7,4 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lavita |
| Країна виробник | Україна |
| Вантажопідйомність | 3500 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 500 мм |
| Висота підхоплення | 145 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 32 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Модель/Серія продукту | LA FJ-07 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 299 ₴/комплект





