
Домкрат гідравлічний підкатний "БЕЛАВТО" 3Т (130-490 мм) DP33
5 700 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 52485
+380 (66) 044-83-13
Олександр- +380 (93) 656-28-87Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гідравлічний підкатний домкрат Belauto DP33 - універсальний вантажопідйомний механізм, призначений для підйому, утримання і фіксації автомобіля, в процесі проведення ремонтних і діагностичних робіт. Модель DP33 підкатного типу, має максимальну вантажопідйомність 3 тонни, що цілком достатньо для легкового автомобіля.
Переваги:
- Високий коефіцієнт корисної дії
- Висока мобільність
- Плавність ходу при підйомі
- Відносно мале посилення
- Можливість працювати з машинами низького кліренсу
- Фіксація вантажу на заданій висоті
- Тривалий термін служби
Характеристики
Тип: Гідравлічний домкратВантажопідйомність: 3 тМаксимальна висота підйому: 490 ммВисота підхоплення: 130 ммМатеріал підйомної поверхні: металПідйомна рукоятка: приводна ручкаУпаковка: картонна упаковкаВага: 28 к
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БЕЛАВТО |
| Країна виробник | Білорусь |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 490 мм |
| Висота підхоплення | 130 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 28 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Модель/Серія продукту | DP33 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 700 ₴/комплект




