
Комплект щіток склоочисників BOSCH Aerotwin 600/530 мм
1 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3397118996
- +380 (93) 656-28-87Олександр
Комплект щіток склоочисників BOSCH Aerotwin 600/530 мм
Важко в наш час зустріти автолюбителя, який не чув про чудову якість і довговічність безкаркасних склоочисників Bosch.
Безкаркасні двірники Bosch Aerotwin вирізняються особливо міцною конструкцією кріплення. Щільне прилягання до вітрового скла забезпечується завдяки пластинам з еводіуму, яка захована під пластиковим кожухом. Вона не піддається корозії, тому що не має прямого контакту з водою, снігом і омивачем скла.
Розробники приділили особливу увагу лезу двірника. Для її виготовлення використовували трикомпонентну гуму, з додаванням натурального каучуку. Це зробило гумку стійкою до агресивного впливу довкілля та різких перепадів температури. Для того, щоб лезо гумки плавно ковзало стеком, не смикалося й не скрипило, на його зовнішню частину нанесли тонкий шар графітового напилення.
Треба помітити особливу геометрію в розрізі гумки двірника, саме вона дає змогу однаково добре чистити скло як під час змахування вліво, так і вправо.
Аеродинамічний пластиковий спойлер, що розміщений на зовнішній частині двірника, забезпечує щільне та рівномірне прилягання до очищуваної поверхні незалежно від швидкості руху автомобіля.
Характеристики:
- Бренд: Бош
- Тип: Двірник безкаркасний
- Довжина 1: 600 мм
- Довжина 2: 530 мм
- Кількість у пакунку: 2 шт
- Кріплення: Гачок (9х4), Гачок (9х3)
- Сезонність: літо, зима
- Особливості: зі спойлером, всесезонні
- Країна-виробник: Бельгія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип | Безкаркасний |
| Довжина водійського двірника | 600 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 530 мм |
| Тип кріплення | Гачок |
| Місце встановлення | Передній |
| Код запчастини | 3397118996 |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
| Сумісність з маркою | Citroen, Volvo, Volkswagen, Toyota, Dodge, Fiat, Saab, Renault, Peugeot, Opel, Nissan, Lancia, Honda, Infiniti, Mercedes-Benz, Mazda, Lexus, BMW, Chevrolet, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | X5, XC70, C-Class, C-Crosser, Outlander, Sprinter, QX56, Land Cruiser, Primastar, 4007, 4008, 9-5, 406, Thema, Trafic, Transporter, Accord, RX, S60, V70, S80, ASX, Avenger, Multivan, Flavia, Vivaro, Sebring |
| Користувальницькі характеристики | |
| Одиниця виміру | Штука. |
| Короткий номер | AR 801 S |
| Спосіб, у який прикріпляються | U-Type |
| Тип щітки | Безкаркасний |
| Довжина щітки | 600мм+530мм |
| stock | 1 |
| Кількість | 2 |
- Ціна: 1 250 ₴

