Новинка

Набір Автомобіліста з ручним насосом і вогнегасником 1 кг, Універсальний набір автомобіліста, автонабір
1 250 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 99636
+380 (66) 044-83-13
Олександр- +380 (93) 656-28-87Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір Автомобіліста з ручним насосом і вогнегасником 1 кг, Універсальний набір автомобіліста, автонабір
Комплектація:
- Вогнегасник 1 кг порошковий
- Сумка технічної допомоги (1 Відділення/Асорті)
- Трос Буксувальний 3т 4м
- Аптечка Майстер Авто
- Знак аварійної зупинки (картонна упаковка)
- Жилет світловідбивний
- Насос Ручний ( Дерев'яна ручка)
- Рукавички ПВХ
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація набору | Аптечка, Трос буксирний, Вогнегасник, Знак аварійної зупинки, Сумка, Рукавички, Світловідбиваючий жилет |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 4 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴/комплект









