
Набір Автомобіліста Winso, Набір із Домкратом гідрав. 2т і компресором 10атм
3 200 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 5555
+380 (66) 044-83-13
Олександр- +380 (93) 656-28-87Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір Автомобіліста Winso, Набір із Домкратом гідрав. 2т і компресором 10атм
Комплектація:
- АВАРІЙНИЙ ПРИДАТ 'WINSO' ПЛАСТ. ПАК. (149300)
- БУКСИР ЛЕНТА 4,5М 3Т 'WINSO' КРЮК (133450)trong>
- ДОМКРАТ ГИДРАВ. 2 Т. 'WINSO' У КОРОБКІ 148-278ММ (170200)
- КОМПРЕСОР 'WINSO' 10АТМ/40Л/ШЛАНГ5, 7М/200ВТ/КЛАПАН (126000)
- ПРИКУРИВАТЕЛИ АККУМУЛЯТОРА 300А 'WINSO' 2,5М СУМКА (138310)
- Сумка тих. допомоги
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WINSO |
| Комплектація набору | Сумка, Трос буксирний, Дроти "прикурювання", Знак аварійної зупинки |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 25 мм |
| Вага | 5 кг |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 200 ₴/комплект









