
Домкрат пневматичний підкатний Airkraft 2,8Т (140-365мм) 2 подушки, ручка 870 мм DPA-2C
7 499 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 164378
- +380 (93) 656-28-87Олександр

Домкрат пневматичний AIRKRAFT DPA-2C призначений для використання на різних СТО та шиномонтажних майстернях. За допомогою пневматичного домкрата можна виводити колеса легкових автомобілів, мікроавтобусів і легких вантажівок без докладання фізичних зусиль. Конструкція домкрата дає змогу підіймати автомобілі з порівняно невеликим дорожнім просвітом. Висота домкрата дає змогу застосовувати його для підіймання практично всіх легкових автомобілів.
Вантажність пневмодомкрата визначається робочим тиском у пневмопроводі до 2,8 тонни (за тиску 6 атм.)
Підняття авто: помістити DPA-2C у потрібне місце під днищем, приєднати стиснене повітря та відкрити кран. Піднявши авто на необхідну висоту, перекрити кран.
Опускання авто: відкрити кран.
Технічні характеристики пневмодомкрата DPA-2C:
- Вантажопідіймальність: 2.8т
- Висота підхоплення: 140мм
- Висота підіймання: 365мм
- Довжина ручки: 870мм
- Вага: 13кг
- Розміри: 1050х300х400 мм
Пневмодомкрат DPA-2C має колеса та платформу для зручного транспортування. Довжина ручки пневматичного домкрата дає змогу його розміщувати глибоко під авто. У верхній частині домкрата розміщена міцна резитнова подушка, повітряна подушка має дві секції, що дає змогу піднімати авто на висоту 365мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airkraft |
| Країна виробник | Італія |
| Вантажопідйомність | 2800 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Пневматичний |
| Висота підйому | 365 мм |
| Висота підхоплення | 140 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 13 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Модель/Серія продукту | DPA-2C |
- Ціна: 7 499 ₴/комплект







