
Домкрат автомобільний гідравлічний пляшковий 15т короб. min 230мм - max 460мм 9кг
1 750 ₴
- Готово до відправки
- Код: ДБ-15002
+380 (66) 044-83-13
Олександр- +380 (93) 656-28-87Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Домкрат гідра. телескоп 15т короб. min 230мм - max 460мм

Домкрат виконаний з високоякісного металу на сучасному обладнанні, що має сертифікат відповідності стандартам ЄС і України.
Надійна гідравлічна система підйому володіє високим ККД.
Виріб має оптимальний розмір підстави без виїмок, що забезпечує стійкість конструкції.
Даний вид відрізняється зручністю експлуатації, оскільки вимагає менших зусиль і часу для підйому авто.
- універсальність у виборі точки підйому
- вимагають менше зусиль у порівнянні з механічними
- компактний.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitol |
| Висота підхоплення | 230 мм |
| Висота підйому | 460 мм |
| Вантажопідйомність | 15000 кг |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 9 кг |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота підйому, см | 46 |
| Вантажопідйомність, т | 20 |
| Кількість поршнів | 1 |
| Власна вага, кг | 9 |
| Тип домкрата | Гідравлічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴







