
Домкрат гідравлічний 32Т 'WINSO' (225-325ММ) 170320
2 899 ₴
- Готово до відправки
- Код: 170320
- +380 (93) 656-28-87Олександр
Домкрат гідравлічний 32Т 'WINSO' (225-325ММ) 170320
Домкрат гідравлічний пляшковий. Призначений для підіймання автомобілів, витримує навантаження до 32 т. Конструкція виготовлена з міцної сталі. Гідравлічний привод забезпечує плавність ходу. Усі точки опори мають посилення для підвищення надійності. Широка стійка платформу стабілізує положення домкрата на підлозі, асфальті та інших покриттях.
Основні переваги:
• Велика вантажність за невеликого робочого зусилля
• Можливість роботи з автомобілями з низьким кліренсом
• Міцна конструкція та стабільність під час роботи
• Велика висота підіймання та робочий хід
• Легке транспортування завдяки невеликим габаритам
• Широка зона підхоплення та надійне зчеплення з будь-якою поверхнею
Висота 225-325 мм, картонна упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINSO |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 32000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 325 мм |
| Висота підхоплення | 225 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 11.15 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Модель/Серія продукту | 170320 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гідравлічний |
- Ціна: 2 899 ₴




