
Автомобільний гідравлічний пляшковий домкрат 2 тон."CARLIFE" 148-278мм. (в картон. пак.) BJ402
730 ₴
- Готово до відправки
- Код: 95795
- +380 (93) 656-28-87Олександр
Автомобільний гідравлічний пляшковий домкрат 2 тон."CARLIFE" 148-278мм. (в картон. пак.) BJ402
Гідравлічний домкрат Carlife BJ402 є універсальним вантажопідіймальним пристосуванням, здатним підіймати, утримувати та фіксувати вантаж, маса якого не перевищує 2 тонн. Ця модель використовується переважно в автомайстернях і на СТО під час роботи з легковими та деякими пасажирськими мікроавтобусами.
Гідравлічний домкрат Carlife BJ402 дає змогу підіймати та утримувати вантаж на висоті від 148 до 278 мм, де 148 мм — це мінімальна висота зачепа, а 278 мм — максимальна висота підіймання. Завдяки таким підіймальним можливостям, представлену модель можна використовувати для проведення ремонтних і діагностичних робіт.
За типом, формою та виглядом цей пристрій належить до низки гідравлічних домкратів. Корпус виготовлений із високоміцного металу, завдяки якому вся конструкція безпечно витримує заявлений виробник тунелей. Крім того, ручка неабияк знижує момент зусилля, що робить процес підняття вантажу простим і легким для оператора.
Переваги BJ402:
• Висока вантажність
• Високий ККД
• Плавний хід штока
• Невисокий момент зусилля
• Фіксація вантажу на певній висоті
• Тривалий термін експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CarLife |
| Висота підхоплення | 148 мм |
| Висота підйому | 278 мм |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гідравлічний |
- Ціна: 730 ₴




