
Набір Автомобіліста "Максимум" 10 предметів
1 250 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 999666
- +380 (93) 656-28-87Олександр
Набір Автомобіліста "Максимум"
Набір автомобільний універсальний має все необхідне відповідно до Правил Дорожніх Рухів. Технічний стан транспортних засобів і їхнє обладнання мають відповідати вимогам стандартів, що стосуються безпеки дорожнього руху. Зручна містка сумка стане в пригоді і для інших потреб, і для автомобільних аксесуарів. Незамінна річ для кожного автомобіліста.
Склад автонабір:
1. Вогнегасник ОП-1, свіжий, Україна.
2. Аптечка укомплектована згідно з ГОСТом 3961-2000.
3. Знак аварійної зупинки.
4. Рукавички універсальні.
5. Серветка для кузова авто мала Kanebo.
6. Серветка універсальна з мікрофібри.
7. Сумка з якісного матеріалу.
8. Буксувальний трос 3 тонни, 4 метри.
9. Пускові дроти 2 метри, 150 амперів.
10. Ізострічка — стійка за температури до +70.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | УКК |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація набору | Аптечка, Трос буксирний, Вогнегасник, Знак аварійної зупинки, Сумка, Рукавички, Дроти "прикурювання" |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Висота | 25 мм |
| Вага | 5 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 250 ₴/комплект










