Часто заказывают

Універсальний набір автомобіліста. Мініобладнання. Автомобільний набір із вогнегасником + тримач
900 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 333999
+380 (66) 044-83-13
Олександр- +380 (93) 656-28-87Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальний набір автомобіліста. Мініобладнання. Автомобільний набір із вогнегасником + тримач
Комплектація
- Сумка органайзер
- Знак аварійної зупинки в пластиковому футлярі
- Аптечка (комплектована препаратом згідно ГОСТ України)
- Трос буксирувальний 3т, 4 м
- Вогнегасник 500 г вуглекислотний з тримачем
- Рукавички робочі ПВХ
- Жилет світловідбивний (зелений/жовтогарячий)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Balansa |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація набору | Аптечка, Трос буксирний, Вогнегасник, Знак аварійної зупинки, Сумка, Рукавички, Світловідбиваючий жилет |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 4 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴/комплект








