
Набір автомобіліста з вогнешутелем і компресором 2 поршевий
2 000 ₴/набір
- Готово до відправки
- Код: Stop83
+380 (66) 044-83-13
Олександр- +380 (93) 656-28-87Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір автомобіліста з вогнешутелем і компресором 2 поршевий
Характеристики:
- Сумка тих. допомоги
- Знак аварійної зупинки
- Аптечка
- Трос буксирувальний 3т
- Вогнегасник 1 кг
- Компресор 10 атм (2 поршневий)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація набору | Аптечка, Трос буксирний, Вогнегасник, Знак аварійної зупинки, Сумка |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 23 мм |
| Вага | 5 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴/набір








