
Набір автомобіліста Storm, набір автомобіліста з компресором 10 атм
2 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1111
+380 (66) 044-83-13
Олександр- +380 (93) 656-28-87Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір автомобіліста Storm, набір автомобіліста з компресором 10 атм
Бонус + Безплатна доставка за повної оплати товару за реквізитами компанії.
Комплектація
- Компресор двоциліндровий автомобільний 10 атм
- Вогнегасник порошковий
- Аптечка медична транспортна-1, згідно з ТУ, пластиковий футляр 02-001-P
- Знак аварійної зупинки
- Буксувальний трос 3т, 4 м
- Жилет сигнальний, світловідбивний
Виробники в наборі можуть змінюватися без повідомлення покупця — але всі характеристики залишаються колишніми
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація набору | Аптечка, Трос буксирний, Вогнегасник, Знак аварійної зупинки, Світловідбиваючий жилет |
| Довжина | 27 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 25 мм |
| Вага | 4 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Виробник | Storm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴








