
Набір автомобіліста з компрессором автостопом Winso, стандартний автонабір 6 предметів
1 950 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1212
+380 (66) 044-83-13
Олександр- +380 (93) 656-28-87Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір автомобіліста з компрессором Winso, стандартний автонабір 6 предметів
Комплектація
- Компресор автомобільний Winso з автостопом 124000
- Вогнегасник порошковий
- Аптечка медична транспортна-1, згідно з ТУ, пластиковий футляр 02-001-P
- Знак аварійної зупинки Winso, євростандарт 149400
- Буксувальний трос Winso 2,5т, 4 м 132540
- Жилет сигнальний, світловідбивний
Виробники в наборі можуть змінюватися без повідомлення покупця — але всі характеристики залишаються колишніми.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WINSO |
| Країна виробник | Польща |
| Комплектація набору | Аптечка, Трос буксирний, Вогнегасник, Знак аварійної зупинки, Світловідбиваючий жилет |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 25 мм |
| Вага | 4 кг |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴

