
Подарунковий набір автомобіліста для нового авто, набір для автовласника
1 400 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 12213
+380 (66) 044-83-13
Олександр- +380 (93) 656-28-87Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подарунковий набір автомобіліста для нового авто, набір для автовласника
Склад набору
- Вогнегасник порошковий 1кг
- Знак аварійної зупинки євростандарт
- Багатофункціональне мастило CarLife CR-40 Multifunctional Lubricant, 450мл CF452
- Аптечка медична транспортна-1, згідно з ТУ, пластиковий футляр 02-001-П
- Буксирувальний трос 3т, 4м
- Рукавички ПВХ
- Жилет сигнальний розмір XXL
- Концентрат Nowax Anti Insekt Cherry 250мол NX25225
- Сумка органайзер (колір асорті)
- Стрічка ізоляційна 10м
Виробники в наборі можуть змінюватися без повідомлення покупця — але всі характеристики залишаються не зміні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WINSO |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Висота | 25 мм |
| Вага | 6 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴/комплект

