
Світлодіодна LED-лампа DECKER H27 12V / 65W / PL-08 / 5000K / 13000L обманка + радіатор + вентилятор
1 750 ₴/комплект
1 700 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 462596
- +380 (93) 656-28-87Олександр

Світлодіодна лампа головного світла DECKER PL-08 – це новітні технології для легкового або вантажного авто.
Активна інтелектуальна система охолодження, система контролю температури чіпа та застосування високошвидкісного вентилятора дозволили досягти максимальної світловіддачі чипів CREE light source technology. Зовнішній драйвер CAN BUS PRO, який використовується в цих лампах, виконаний на новітній елементній базі та оснащений модулем обходу помилки бортового комп'ютера. Кожна лампа проходить повний цикл перевірок, що дозволяє гарантувати стабільну роботу протягом усього терміну служби.
Розташування LED елементів відповідає розташування ниток розжарювання оригінальних галогенних ламп.
Встановлення лампи дуже простий і не вимагає кваліфікації установника. Тим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на установці. Світлодіоди лампи готові до роботи одразу після заміни штатних ламп автомобіля.
Характеристики
- Світловий потік: 13000 Lm
- Температура кольору: 5000K
- Типи цоколя: H27
- Тип LED елемента – CREE light source technology
- Тип охолодження – активний (радіатор із вентилятором)
- Тип драйвера – зовнішній
- Вбудований модуль обходу помилки бортового комп'ютера (CAN BUS PRO – нова технологія декодування)
- Потужність – 65Вт
- Робоча напруга – 9-16В
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 2 ЛАМПА
ГАРАНТІЯ 12 МІСЯТИВ
Комплект Led ламп DECKER PL-08 H27 (комплект)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DECKER |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | H27/1 |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Потужність | 65 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Світловий потік | 13000 лм |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 700 ₴/комплект






