
Світлодіодні LED лампи DECKER HB3 PL-08 12V / 24V / 65W / 5000K / 13000L Обманка + радіатор + вентилятор
1 750 ₴/комплект
1 700 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 462576
- +380 (93) 656-28-87Олександр

Світлодіодна лампа головного світла DECKER PL 08 – це новітні технології для вашого легкового або вантажного авто.
Характеристики:
- Світловий потік: 13000 Lm
- Температура кольору: 5000K
- Типи цоколя: 9005 HB3
- Тип LED елементу – CREE light source technology
- Тип охолодження – активний (радіатор з вентилятором)
- Можливість провороту лампи в цоколі, що дозволяє точно відрегулювати світловий потік і чітку межу світла.
- Тип драйверу – зовнішній
- Вбудований модуль обходу помилки бортового комп’ютера (CAN BUS PRO – нова технологія декодування)
- Потужність – 65Вт
- Робоча напруга – 9-16В
Активна інтелектуальна система охолодження, система контролю температури чіпа та застосування високошвидкісного вентилятора дозволили досягти максимальної світловіддачі чіпів CREE light source technology.
Зовнішній драйвер CAN BUS PRO застосований у цих лампах виконаний на новітній елементній базі та оснащений модулем обходу помилки бортового комп’ютера. Кожна лампа проходить повний цикл перевірок, що дозволяє впевнено гарантувати стабільну роботу протягом усього терміну служби.
Розташування LED елементів відповідає розташуванням ниток розжарення оригінальних галогенних ламп. Встановлення лампи дуже просте і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на встановленні.
Світлодіоди лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА ДВІ ЛАМПИ
ГАРАНТІЯ 12 МІСЯЦІВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DECKER |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | HB3 |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Потужність | 65 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Світловий потік | 13000 лм |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 700 ₴/комплект







