
Домкрат підкатний гідравлічний "БЕЛАВТО" 3т (130-490мм) 28кг
6 300 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 71852
+380 (66) 044-83-13
Олександр- +380 (93) 656-28-87Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Переваги:
- Підйом ваги до 3 тонн. Гідравлічна система, оснащена рядом клапанів, коректно і ефективно розподіляє масло в домкраті. Це дозволяє йому з мінімальними зусиллями для оператора легко підіймати і утримувати досить важкі об'єкти;
- Широкий діапазон підхоплення і підйому. Мінімальна висота для підхоплення об'єкта становить 130 мм, що дозволяє підкотити пристрій під автомобілі з найбільш низьким кліренсом. А підняти об'єкт можна на висоту до 490 мм, що додає домкрату універсальності. Захист від перевантажень завдяки запобіжному клапану;
- Міцна і практична конструкція. Домкрат виконаний з ретельно підібраного сплаву металів для найкращих міцносних якостей. Точний та чіткий контроль положення вантажу допомогою рукоятки. Крім цього, деталі пофарбовані в фірмові темні відтінки бренду і додатково оброблені для кращих антикорозійних властивостей, що дозволить не тільки довше прослужити інструменту, але і зберегти при цьому зразковий зовнішній вигляд;
- Зручне транспортування. Інструмент важить оптимальні для його здібностей 29.5 кг, а також оснащений колесами для зручного і швидкого переміщення по робочій зоні;
- Відсутність люфтів.
Характеристики
Тип: Гідравлічний домкрат
Вантажопідйомність: 3 т
Максимальна висота підйому: 490 мм
Висота зацепа: 130 мм
Матеріал підйомної поверхні: метал
Підйомна рукоятка: приводна ручка
Упаковка: картонна упаковка
Вага: 29.5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БЕЛАВТО |
| Країна виробник | Білорусь |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 490 мм |
| Висота підхоплення | 130 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 29.5 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Гідравлічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 300 ₴/комплект



