
Домкрат опора (підставка) під автомобіль INTERTOOL 6Т (390-608мм) комплект 2шт GT0405
1 750 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 110266
- +380 (93) 656-28-87Олександр

Призначення
Підставки під машину використовуються після підняття кузова домкратом, оскільки гідравлічний домкрат не призначений для тривалого утримання вантажу. Підставки мають робочу висоту в діапазоні 390-608 мм, здатні утримувати машину протягом усього часу ремонту.
Простий вибір висоти
Підставки з переставним механізмом забезпечують можливість максимально точного вибору висоти утримання вантажу. Така конструкція при витягуванні підставки фіксується самостійно на опорному стрижні.
Надійна конструкція
Виготовлені підставки з товстої сталі з промисловою надійною зварною конструкцією, вкриті шаром фарби для довговічності та зносостійкості. Широкий робочий майданчик прилягання для кращого контакту з вантажем. Посилена широка опорна тринога підвищує загальну стійкість конструкції під навантаженням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вантажопідйомність | 6000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Рейковий |
| Висота підйому | 608 мм |
| Висота підхоплення | 390 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Стан | Новий |
| Модель/Серія продукту | GT0405 |
- Ціна: 1 750 ₴/комплект








