
Домкрат опора (підставка) під автомобіль INTERTOOL 2Т (275-428мм) комплект 2шт GT0400
959 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 97617
- +380 (93) 656-28-87Олександр

Призначення
Підставки під машину використовуються після підняття кузова домкратом, оскільки гідравлічний домкрат не призначений для тривалого утримання вантажу. Підставки мають робочу висоту в діапазоні 275-428 мм, здатні утримувати машину протягом усього часу ремонту.
Простий вибір висоти
Підставки з переставним механізмом забезпечують можливість максимально точного вибору висоти утримання вантажу. Така конструкція при витягуванні підставки фіксується самостійно на опорному стрижні.
Надійна конструкція
Виготовлені підставки з товстої сталі з промисловою надійною зварною конструкцією, вкриті шаром фарби для довговічності та зносостійкості. Широкий робочий майданчик прилягання для кращого контакту з вантажем. Посилена широка опорна тринога збільшує загальну стійкість конструкції під навантаженням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Рейковий |
| Висота підйому | 428 мм |
| Висота підхоплення | 275 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Стан | Новий |
| Модель/Серія продукту | GT0400 |
- Ціна: 959 ₴/комплект








